Konkursa “Sējējs 2023” Gada lauku saimniecība – SIA “Uzvaras lauks”

© Foto: https://www.zm.gov.lv/lv/jaunums/apbalvoti-zemkopibas-ministrijas-konkursa-sejejs-2023-laureati?fbclid=IwAR32cy-t331XtWeCQhQpQlXGaaLr4vls0EozkmTnbNOO6GYKivtjR

Piektdien, 13. oktobrī, pasludināti Zemkopības ministrijas konkursa “Sējējs 2023” laureāti. Par nominācijas “Gada lauku saimniecība” atzīta Bauskas novada Gailīšu pagasta SIA “Uzvaras lauks”, un godināts tika tās saimnieks Arnis Vējš.

© Foto: https://bauskasdzive.lv/vietejas-zinas/sejeja-balvas-aizcelo-uz-bauskas-novadu/
“Saņemot šo priekš mums tik vērtīgo atzinību, ir tāda sajūta, ka ir sasniegta kalna virsotne. Ko darīt tālāk, ripot kalnam pāri vai velties atpakaļ? Paldies, Dievam, lauksaimniecība tāpat kā Rīga nekad nebūs pabeigta, vienmēr ir bijis un būs, ko darīt. Visiem klātesošajiem gribētu vēlēt gūt baudu, gandarījumu, prieku un laimi no tā, ko mēs ikdienā darām. Lai visi savu spēku, enerģiju veltītu par lielu, varenu un pārtikušu Latviju,” savā uzrunā apbalvošanas ceremonijā pauda A. Vējš. (Informācija no https://bauskasdzive.lv/vietejas-zinas/sejeja-balvas-aizcelo-uz-bauskas-novadu/ )
☘️ APSVEICAM UN LEPOJAMIES, ka šajā gadā par Gada lauku saimniecību atzīts tieši LSA izvirzītais uzņēmums, kas ar lieliskiem panākumiem darbojas ne tikai sēklkopībā, bet arī citās jomās.
Paldies Sergejam Kataņenko un Rigardam Berķim par sadarbību pieteikuma sagatavošanā.